Współpraca Assistance 24H

  • Assistance A2 Konin - Poznań

    Assistance A2 Konin - Poznań

  • Pomoc drogowa Konin 24 h

    Pomoc drogowa Konin 24 h

  • Autostradowa pomoc drogowa A2

    Autostradowa pomoc drogowa A2

Holowanie Mikuch Pomoc drogowa

62-510 Konin

e-mail info@elektroserw.pl

holowanie-konin.pl/

tel. 730 498 467 - 24h

Zaproszenie do współpracy w zakresie Assistance

Oferujemy usługi holowania pojazdów pomocą drogową

Siedziba firmy znajduje się w Koninie (centrum i główny szlak komunikacyjny Polski – z jednej strony autostrada A2 oraz droga krajowa nr 92 (wschód – zachód), z drugiej strony droga krajowa nr 25 (północ-południe).

W związku z taką lokalizacją mamy możliwość szybkiego dojazdu na wezwanie, szczególnie kierunek wschód - zachód (autostrada A2), gdzie dojechanie nawet kilkudziesięciu kilometrów trwa zaledwie kilkadziesiąt minut.

Posiadamy duży parking, na którym parkujemy powierzone pojazdy, a następnie według zlecenia dostarczamy pod wskazany adres np. dla osób poszkodowanych w kolizjach.

Wykonujemy ekspresowe wyjazdy na terenie UE. W razie potrzeby dowozimy pojazd zastępczy, własny lub powierzony przez zleceniodawcę.

Osoby poszkodowane w zdarzeniach drogowych obsługujemy z polisy OC sprawcy. (Proszę pamiętać, iż korzystanie ze swojej polisy assistance nie jest obowiązkowe i często ograniczone jest ilością wezwań – również można wezwać pomoc drogową w ramach assistance, gdy jest problem z dodzwonieniem się na infolinię).

Gwarantujemy 10% zwrotu z kwot zapłaconych przez ubezpieczalnię za holowania.

Razem nam po drodze!!!

Posługujemy się językiem francuskim (biegle) i językiem angielskim, dlatego też kontakt z klientami anglo czy francuskojęzycznymi będzie bardzo ułatwiony.

Janusz
tel. 730-498-467

Script logo